507-020-100 sklep@tentshirt.eu

Przedpłata przelewem bankowym

Przedpłata przelewem bankowym – prosto i wygodnie

Jeśli jako metodę płatności wybierzesz przedpłatę przelewem bankowym, po złóżeniu zamówienia otrzymasz dwie wiadomości e-mail zawierające wszystkie istotne informacje. W pierwszej wiadomości otrzymasz powierdzenie wpłynięcia do nas zamówienia. W kolejnej wiadomości prześlemy Ci wszystkie informacje niezbędne do dokonania przelewu.

Proszę przelać należną sumę w ciągu 5 dni na następujące konto bankowe:

Odbiorca: Darco Dariusz Kowalski

Bank: mBank S.A

Nr rachunku bankowego: 67 1140 2004 0000 3002 7607 4737

IBAN: PL67 1140 2004 0000 3002 7607 4737

BIC: BREXPLPWMBK

W tytule przelewu proszę podać numer faktury VAT. Dla każdego nowego zamówienia należy dokonać nowego przelewu.

Realizacja zamówienia rozpocznie się natychmiast po wpłynięciu płatności na nasze konto.

Płatność elektroniczna przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry).

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis p24.png umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Lista banków obsługiwanych przez serwis Przelewy24.pl
Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA visa.png jak i MASTER CARD master.png  . W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.

Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Płatność w systemie PayPal

PayPal to pakiet narzędzi płatniczych oraz instrumentów bankowych do efektywnej obsługi transakcji.

Ta metoda płatności pozwoli Ci szybko i bezpiecznie regulować należności za zakupy w sklepie internetowym TenTshirt.

Bezpieczeństwo: Wszystkie informacje, które podajesz na stronach serwisu, są szyfrowane, a tym samym chronione przed dostępem i odczytaniem przez osoby niepowołane.

Prostota: W ciągu paru minut, za pomocą kilku kliknięć, możesz przekazać dowolną kwotę na konto sklepu internetowego. Wybierasz sposób zapłaty dopasowany do Twoich potrzeb.

Szybkość: Najszybciej zapłacisz, jeśli wybierzesz jeden z e-przelewów. Przeniesiemy Cię prosto do Twojego banku, gdzie zlecisz wpłatę on-line.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane.

Search